W odpowiedzi na potrzeby rynkowe i zapytania klientów stworzyliśmy nowoczesne rozwiązanie polegające na outsourcingu usług projektowych. To rewelacyjne rozwiązanie dla usługodawców, którzy cenią sobie swój cenny czas, profesjonalizm podwykonawców a przede wszystkim dbają o spójność marketingową swojej firmy. Abonament Projektowy będzie miał wymierny wpływ na ponoszone przez Państwa koszty związane z prowadzeniem firmy, ponieważ pozwala na pozbycie się stałych kosztów zatrudnienia pracownika i pracowników odpowiedzialnych za kreację.

Abonament Projektowy to wynajem zespołu nunudesign "na godziny"
lub "na konkretną ilość projektów"


Korzyści z abonamentu

Kontakt 12/7
Zespół nunudesign jest do Państwa dyspozycji 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu, co pozwala na realizację projektów w odpowiednim dla Państwa czasie i komforcie. Jesteśmy w tym czasie dostępni zarówno pod telefonem jak i mailem.
Brak kosztów pracownika
Zatrudnienie grafika na etat wiąże się z dodatkowymi kosztami poza wynagrodzeniem pracownika. Abonament graficzny pozwala uniknąć tych kosztów w firmie, dodatkowo dając swobodę współpracy krótko - i długoterminowej.
Doświadczenie
Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w kreacji brandingów, wizerunku oraz standardowych projektów graficznych. Zapewniamy terminowość, kreatywność oraz ogromne pokłady cierpliwości i przyjazne podejście do każdego klienta.
Przyjazna atmosfera
Wiemy, jak ważny jest odpowiedni kontakt z klientem, dlatego staramy się aby współpraca z nami była przyjemna i jak najmniej absorbujaca Twój cenny czas. Dążymy do tego aby każdy klient był z Nas w 100% zadowolony.

Pakiety projektowe

ABONAMENT light
899 zł

# 1-5 sztuk projektów graficznych / lub 8 h pracy projektowej
# obsługa 12h/ 7 dni w tygodniu
#opieka nad realizacją druków
# raport miesięczny

ABONAMENT premium
1999 zł

# 1-15 sztuk projektów graficznych / lub 25 h pracy projektowej
# obsługa 12h/ 7 dni w tygodniu (dedykowany opiekun klienta
#opieka nad realizacją druków (plus zniżka 10% na wszystkie druki)
# raporty 14-dniowe

Przykładowe godzinowe wykorzystanie usługi dla pakietu STANDARD:
Stworzenie ulotki A5 z przygotowaniem do druku (4h),  3 grafiki na potrzeby social media (3h), Plakat z przygotowaniem do druku (6h), Wizytówka z przygotowaniem do druku (2h)

Każdy abonament projektowy ustalany jest indywidualnie i może być zmienny w każdym miesiącu w zależności od zapotrzebowania.

Minimalny okres trwania umowy na Abonament Projektowy – 3 miesiące.

ZAMÓW USŁUGĘ NA DOWOLNY OKRES, A NA PIERWSZY MIESIĄC OTRZYMASZ JEDNORAZOWY RABAT 15%.